Meşe Ahşap Tezgah

Meşe Ahşap Tezgah

Masif Ahşap Mutfak Tezgahı Meşe Tezgah Masif Ağaç Tezgah Doğal Ahşap Tezgah Fiyatlari Suya Dayanıklı Ahşap Tezgah

Meşe Ahşap Tezgah Teknik Özellikleri

Taslak Türü: Boy Ekli ( Finger joint)

Tutkal Türü: D4

Kalite:  AA / AB / BB

Genişlik: 65-70-80 cm (Ada mutfak için 100 cm de üretilmektedir)

Uzunluk: 200 – 410 cm aralığı

Kalınlık Çeşitleri: 30-40 mm     (Proje bazlı özel ölçü ve kalınlıklar üretilebilir)

Nem Oranı: %10 (±2),

Özgül Ağırlık: 0,86 kg / dm3

Zımpara: 120 Kum

Ambalaj: 80 mikron

AHŞAP MUTFAK TEZGAH KULLANIMI 

Eskiden mutfak için önemli olan tek özellik kullanışlılık iken; günümüzde mutfaklar aile ile vakit geçirilen, misafirlerin yemeklerde ağırlandığı bir mekân konumunda. Bu nedenle mutfak tezgâhı da dahil olarak kullanılan her ögenin tasarımı çok önemlidir. Tezgahın da mutfağın nasıl gösterdiği, dayanıklılığı ve bütçesi dikkat edilmesi gereken kriterlerdir. Ahşap tezgahı eski dönemlerden beri modaya bir fikirdir. Ve ev sahipleri sürekli değişen stiller dünyasında mutfak ve banyo tasarımındaki seçeneklere göz attıkça, giderek daha benzersiz hazır fikirlere dönüşmektedir. 

Ahşap tezgahların yeşil bina hareketinde de yeri vardır, çünkü birçok ahşap türü tamamen yenilenebilir ve genellikle geri dönüştürülmüş kaynaklardan sağlanır. Ve tabii ki, ahşabın güzel görünümü ve doğal hissini, herhangi bir tezgah malzemesi (granit tezgah , mermerit tezgah , akrilik tezgah) ile yenmek zordur.Ahşap tezgahlar renk,stil ve dokularıyla bulundukları ortama mermerit tezgahların yapamadığı bir sıcaklık katar. Klasiktir. Suya Dayanıklı Ahşap Tezgah ürünlerimiz özel olarak üretilmektedir.

 

Masif Ahşap Mutfak Tezgahı Meşe Tezgah Masif Ağaç Tezgah Doğal Ahşap Tezgah Fiyatlari 

Daha fazla detay ve sorularınız için "Bilgi Al" butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz - VUSPAN MASİF PANEL ANKARA