Kütük Masa - Ahşap Doğal Masa Nedir?

Kütük Masa - Ahşap Doğal Masa Nedir?

      Kütük masa , doğal ağaçtan başka endüstriyel bir ürün kullanılmadan üretilir ve kullanıcılarına sağlıklı, Retro görünüme sahip bir yaşam alanı sunar. Birinci sınıf kalite , özel ağaçlardan seçilen ürünler uygulanır. Ömrünü tamamlamış, büyümeyen ahşaplardan seçilerek üretilen kütük masa tablası; renk, doku, kalınlık, boy gibi görsel ve fiziksel özelliklere göre çeşitlilik sunar. Her ürün birbirinden benzersizdir ve el işçiliği ile üretilir. Kütük masa modellerinin üretiminde en önemli detay üzerinde yapılacak işlemler sonucunda doğallığını kaybetmesini önlemektir.

       Ağacın türü, dayanıklılığı, bakım isteme miktarı ve kalitesi seçimdeki önceliktir. Ağacın kalınlığı , tek parçadan üretilen ahşap masa tablasının  büyüklüğünü belirlemektedir.

 

       Doğal ahşap ürünler özellikle son zamanlarda stresli şehir yaşamından bir nebze olsun kaçmak isteyen insanlar tarafından günlük yaşam alanlarında ( ev mobilyası ,cafe ,restorant, iş yeri mobilyası ) sıklıkla kullanılmaktadır. Ofis masası, yemek masası, sehpa vb. olarak tercih edilebilir. Evde veya bulunduğu kapalı ortamda nem oranını azaltarak ısı-nem dengesini sağlar.  Masif masa modelleri etkileyici görünüme sahip tasarımları ve doğallığını her daim korumasıyla mekana istenilen etkiyi verir.

Ceviz Kütük Masa , Meşe Kütük Masa , Kayın Kütük Masa seçeneklerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Daha fazla detay ve sorularınız için "Bilgi Al" butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz - VUSPAN MASİF PANEL ANKARA