HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

VUSPAN MASİF PANEL & VUSLAT ORMAN ÜRÜNLERİ


1952 yılında ticarete ilk adımını atan aile şirketimiz YILDIZ KERESTECİLİK, 1994 yılından itibaren VUSLAT ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ ve TİCARET LTD ŞTİ olarak faaliyetini sürdürmektedir.
Firmamız 2016 yılında yapmış olduğu yeni atılım ile Masif Panel Üretimi ve satışında VUSPAN marka Ahşap Panel ile sektöre katkı sunmaya devam ediyor. Mobilya dekorasyon alanına yeni bir değer katan Masif Ahşap Panel ’de ürün çeşitliği ve kalite politikası ile Vuspan Masif Panel her daim çözüm ortağınız.

Ahşap dekorasyon ürünlerine katkı sağlayacak her türlü malzemeyi yetişmiş kadromuz, 70 yıllık tecrübemizle Dünya standartlarında üretim yaparak başarı grafiğini sürekli yükselten firmamız, gerçekleştirdiği projelerle yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da önemli başarılara imza atmaya devam etmektedir. 
Firmamız, kurucularımızın uzun yıllar boyu kereste üretimi, masif panel, ahşap tezgâh gibi alanlarda edinmiş olduğu tecrübe ve bilgiye dayanarak çözümler sunan, sürekli bir gelişim ivmesi hedefleyerek yenilikleri takip eden, profesyonel alt yapıyı muhafaza etmeyi ilke edinmiş bir firmadır. Tüm müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını gidermek için verimli ve ekonomik çözümler sunmak firmamızın temel prensiplerindendir.