Ceviz Ahşap Mutfak Tezgahı

Ceviz Ahşap Mutfak Tezgahı

Ahşap Mutfak Tezgahı Fiyatı Ceviz Tezgah Masif Ağaç Tezgah çeşitleri Ceviz Masif Mutfak Tezgah Suya Dayanıklı Ahşap Tezgah

Ceviz Ahşap Tezgah Teknik Özellikleri

Taslak Türü: Boy Ekli ( Finger joint)

Tutkal Türü: D4

Kalite:  AA / AB / BB

Genişlik: 62-80 cm (Ada mutfak için 100 cm de üretilmektedir)

Uzunluk: 200 – 450 cm aralığı

Kalınlık Çeşitleri: 28-40 mm     (Proje bazlı özel ölçü ve kalınlıklar üretilebilir)

Nem Oranı: %10 (±2),

Özgül Ağırlık: 0,89 kg / dm3

Zımpara: 120 Kum

Ambalaj: 80 mikron

AHŞAP TEZGAH NEDİR?

      Son birkaç yıldır, ahşap tezgahlara olan ilgi son derece artmaktadır. Giderek daha fazla insan mutfak yenilemelerinde masif mutfak tezgahı tercih etmektedir. Peki neden? Mutfak evlerimizin en çok kullanılan en aktif mekanıdır. Bu nedenle mutfak dekorasyonu sadece estetik açıdan değil, kullanım kolaylılığı ve bu mekânda geçirilen vaktin kalitesini de belirlediği için çok önemlidir.  Ahşap mutfak tezgahları modern bir hava verirken, başka hiçbir malzemede olamayacak şekilde doğal ve estetik görünümün uyumunu sunar. Ahşap tezgahlar , lüks görünümüyle de mutfağınızın kaliteli bir dekorasyona sahip olmasını sağlar.

      Ahşap tezgahlar hazır mutfak modellerine uymayan mutfak modellerinde kullanılabilmeleri en önemli avantajlarındandır. Standart tasarımlara uymayan mimarlar için özel boyutlarda üretim yapılabilmektedir. Ahşabın diğer malzemelere karşın (granit tezgah , mermerit tezgah , akrilik tezgah) kolayca marangozlar tarafından şekillendirilmesi, küçük değişikliklere hızlıca uyum sağlayabilmesi profesyonel iç mimar ve mutfak tasarımcılarına kolaylık sağlamaktadır. Siparişinden sonra üretim, nakliye ve montajıyla 5-15 gün içerisinde kullanılabilmektedir. Ahşap mutfak tezgahı montajından sonra 24 saat beklenilmesi en doğrusu olmakla beraber tam dayanıklılığa 7 gün içerisinde ulaşır. Suya dayanıklı ahşap tezgah ürünler kullanılarak uygulama yapılır.